Порошенко назвав головну проблему України

  За словами Порошенка, Київ планує працювати із західними спецслужбами для повернення в Україну незаконно вивезених коштів
  Головною проблемою України досі залишається корупція. Про це в інтерв'ю австрійському виданню Profil заявив президент України Петро Порошенко. «Корупція завжди була і залишається головною проблемою України», - зазначив глава держави. Він додав, що саме з цієї причини він закликав створити у 2018 році незалежний
  • 11 Лютого, 07:04
  • Розсилка
  Петро Порошенко
  Фото: Главком
  Петро Порошенко

  За словами Порошенка, Київ планує працювати із західними спецслужбами для повернення в Україну незаконно вивезених коштів

  Головною проблемою України досі залишається корупція. Про це в інтерв'ю австрійському виданню Profil заявив президент України Петро Порошенко.

  «Корупція завжди була і залишається головною проблемою України», - зазначив глава держави. Він додав, що саме з цієї причини він закликав створити у 2018 році незалежний Антикорупційний суд.

  За словами Порошенка, Київ планує працювати із західними спецслужбами для повернення в країну коштів, незаконно вивезених олігархами і чиновниками.

  Український лідер також згадав про основні пріоритети країни. Він підкреслив, що найважливіше для Києва - вступити в лави НАТО і ЄС.

  Раніше Порошенко прокоментував свій візит в Австрію, заявивши, що Україні гарантована вся необхідна підтримка.

  Як повідомляв «Главком», 8 лютого президент Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Австрії.

  Петро Порошенко разом з дружиною Мариною у четвер ввечері також відвідали Віденський бал.

  Федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен прийняв запрошення Порошенка і в березні відвідає Україну.

  Активістка оголила груди під час відвідин президентом Порошенком Віденського балу

  Посол України в Австрії Олександр Щерба оприлюднив маловідомі подробиці причин візиту президента України Петра Порошенка на Віденський бал.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ