Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Савченко зізналась, що хотіла підірвати Раду і стати українською Жанною д'Арк

  • Розсилка
  Савченко зізналась, що хотіла підірвати Раду і стати українською Жанною д'Арк

  Треба одна людина і півтори хвилини, щоб вчинити теракт - Савченко

  На викривальному відео, підготовленому Генпрокуратурою, нардеп України Надія Савченко зізнається, що особисто хотіла вчинити терористичний акт у Верховній Раді та підірвати не лише депутатів, але й президента України та очільників правоохоронних органів.

  На відео показано, як Надія Савченко, Володимир Рубан  та дехто вказаний як Березень Г. П обговорюють план майбутнього теракту. Коли мова заходить про те, хто стане людиною, яка вчинить теракт, Надія заявляє, що це зробить вона і стане українською Жанною Дарк.

  «Треба одна людина і півтори хвилини, щоб вчинити теракт», - зазначила Надія Савченко.

  За словами нардепа, його можна вчинити тільки одного дня на рік – тоді, коли президент Петро Порошенко читатиме свою доповідь у Раді і там зберуться не лише нардепи, але і глави всіх служб України, в тому числі правоохоронних органів.

  Нагадаємо, відео, підготовлене Генпрокуратурою, яке має викривати плани народного депутата Надії Савченко у організації теракту у Верховній Раді та центрі Києва, декілька разів не могли показати парламентарям.

  Нагадаємо, Верховна Рада в четвер, 22 березня, розглядає питання щодо надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

  З цього питання на засіданні доповідає генеральний прокурор Юрій Луценко. Як відомо, сьогодні зранку регламентний комітет підтримав всі три подання генпрокурора проти Савченко.

  Як повідомлялось, комітет не отримав письмових пояснень нардепа Надії Савченко, яку звинувачують в організації теракту, тому що вона їх не надсилала. «Ви не одержали їх, тому що я їх не надсилала. Всі пояснення, які я вважатиму за необхідне, я вам надам», - коротко сказала Савченко.

  Народний депутат Надія Савченко принесла на засідання регламентного комітету ВР, який розглядає подання щодо зняття з неї недоторканності, два гранати.

  Сьогодні, 22 березня, під будівлею Верховної Ради зібралися два мітинги. Один - з вимогою зняти депутатську недоторканність, затримати та заарештувати нардепа Надію Савченко, яку підозрюють у планування теракту в парламенті. Інший мітинг поруч з першим – «за зміну політичної системи», люди протестують проти арешту депутатки Савченко.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко 15 березня у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала теракт у ВР. Зокрема, за його словами, Савченко хотіла використовувати дві гранати для підриву урядової ложі, за допомогою мінометів обвалити купол ВР, а людей розстріляли б із автоматів. Того ж дня генпрокурор направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Савченко.

  Читайте також статті: 

  Луценко проти Савченко. Сюрреалістична провокація чи держпереворот з мінометами?

  Надія Савченко: від героїні до терористки

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ