Суд стягує гроші, які підприємець пожертвував президентській партії «Слуга народу»

Суд стягує гроші, які підприємець пожертвував президентській партії «Слуга народу»
Феміда оштрафувала на 1,19 тис. грн підприємця за порушення порядку надання внеску на підтримку політичної партії
фото з відкритих джерел

Порушення зафіксувало Національне агентство з питань запобігання корупції

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області оштрафував на 1,19 тис. грн підприємця за порушення порядку надання внеску на підтримку політичної партії. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на постанову від 22 листопада.

За матеріалами справи 18 вересня 2020 року підприємець перерахував 1 тис. грн внеску на користь Черкаської обласної організації партії «Слуга народу». При цьому, як з’ясувало Національне агентство з питань запобігання корупції, 9 квітня 2020 року з підприємцем укладено договір щодо капітального ремонту амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у селі Гельмязів Черкаської області з комунальним некомерційним підприємством «Золотоніський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Загальна вартість угоди становила 748,9 тис. грн.

«Відповідно до Закону України«Про політичніпартії вУкраїні», не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними особами, з якими укладено договір про закупівлю робіт, товарів чи послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади на загальну суму понад 50 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб…» – сказано в судовій постанові.
У суді підприємець визнав свою вину. Національне агентство з питань запобігання корупції кликало порушника для надання пояснень, але він проігнорував запрошення.

Крім штрафу, суд ухвалив рішення конфіскувати суму внеску на підтримку «Слуги народу», тобто 1 тис. грн.

Як повідомляв «Главком», 29 депутатів зі «Слуги народу» з ініціативи Максима Бужанського пропонують парламенту дозволити Кабінету міністрів звільняти уповноваженого із захисту державної мови у разі визнання його роботи незадовільною.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: