рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко присяглася перед Національною спілкою журналістів захищати свободу слова (фото)

  • Розсилка
  Тимошенко присяглася перед Національною спілкою журналістів захищати свободу слова (фото)
  Фото: ba.org.ua

  Голова НСЖУ Сергій Томіленко висловив стурбованість загрозами для свободи слова та надзвичайним станом у питанні фізичної агресії щодо журналістів

  Юлія Тимошенко підписала «Декларацію на захист свободи слова», яку розробила Національна спілка журналістів. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Батьківщини»..  «З одного боку, ми беремо зобов’язання дати повну та беззаперечну свободу журналістам висловлювати свої думки і чесно інформувати людей про події. А з іншого боку, ми хочемо правди, честі і непідкупності. Я із задоволенням підписую цю Декларацію і сподіваюсь, що ми будемо рухатись лише шляхом зміцнення свободи слова», – сказала Юлія Тимошенко.


  Фото: ba.org.ua
  Фото: ba.org.ua

  Зі свого боку голова НСЖУ Сергій Томіленко висловив стурбованість загрозами для свободи слова та надзвичайним станом у питанні фізичної агресії щодо журналістів.

  «Ми вважаємо, що системною є безкарність за атаки на журналістів. Тож закликаємо політиків стати на захист журналістів. Ми хотіли б утворити коаліцію здорових сил у країні, які ставатимуть на захист свободи слова, яка є базовою цінністю і яка забезпечує демократію в країні», – наголосив він.

  «Декларація на захист свободи слова» є документом, напрацьованим головою НСЖУ Сергієм Томіленком у консультаціях з українськими журналістами та експертами Міжнародної федерації журналістів.

  Як відомо, напередодні виборів президента України-2019, Національна спілка журналістів закликала кандидатів взяти на себе добровільні зобов’язання гарантувати свободу слова, її подальше утвердження і розвиток відповідно до світових стандартів.

  Зазначимо, що документи у ЦВК для реєстрації кандидатами у президенти подали п’ятеро жінок і 84 чоловіки.

  Подання документів припинилося у ніч проти 4 лютого опівночі. За весь період подачі документів виявили бажання брати участь у виборах 89 осіб. З них 17 - в останній день подачі документів. Зокрема, в цей день подав документи чинний президент України Петро Порошенко.

  До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ