Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Америці запустять аналог «Євробачення»

  • Розсилка
  У Америці запустять аналог «Євробачення»

  Музичний конкурс Амегісап Song Contest запустять в 2021 році

  На прес-конференції в Ізраїлі, де зараз проходить «Євробачення-2019», повідомили, що шведська продюсерська компанія Brain Academy, отримала права на розробку в США аналога європейського музичного конкурсу, який буде називатися Амегісап Song Contest.

  Як повідомляє The Hollywood Reporter, американський аналог Євробачення буде запущений в 2021 році.   «Вже більше шести десятиліть конкурс об'єднує аудиторію з її цінностями різноманітності, універсальності і відкритості. В рамках загальної стратегії EBU з розвитку бренду, Євробаченню пора йти в штати, щоб залучити ще більше глядачів», - зазначив супервайзер Євробачення Юн Ула Санн.

  В конкурсі будуть брати участь тільки Сполучені Штати Америки, але інші країни зможуть взяти участь по мірі його зростання. Більш детальна інформація буде надана ближче до запуску - в 2021 році.

  Відзначимо, що розмови про запуск в Америці свого «Євробачення» з'явилися в лютому 2006 року. Тоді напередодні Євробачення в Греції було оголошено, що телеканал NBC отримав права на конкурс для Сполучених Штатів, але пізніше чутки вщухли.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ