Сімейні цінності чи «домострой»? Держава закупить до бібліотек скандальну книжку
![Сімейні цінності чи «домострой»? Держава закупить до бібліотек скандальну книжку](/img/article/7788/36_main-v1630062017.jpeg)
Книжка потрапила до переліку видань для для поповнення бібліотечних фондів
Для українських бібліотек буде закуплено 459 примірників книги Марини Ланге «Щоб не було у 16 запізно». Про затвердження Переліку видань для для поповнення бібліотечних фондів 2021 року, до якого увійшла дана книга, повідомляє Український інститут книги.
Спеціаліст з комунікацій Микола Ябченко своїй сторінці у Facebook висловив обурення фактом потрапляння даної книги до списку, затвердженого трьома експертними радами.
«Як так? Так працювала ж експертна рада! Навіть три. Спочатку людина без освіти психолога і педагога стає психологом в ліцеї. Потім пише книгу. А потім на кошти платників податків це г… потрапляє в бібліотеки», – написав він.
В анотації до книги зазначено, що «Щоб у 16 не було запізно» – «книжка про те, як правильно допомогти дитині прожити кожен рік свого життя».
Видання Українська Правда. Життя зазначає, що поради із вихованні дитини у ній є сексистськими.
«Дівчинка мусить вміти піклуватися, надихати, бути цнотливою та умиротвореною. А хлопчик – цілеспрямованим, щедрим та аскетичним». Також, на думку авторки, «хлопчику щодня потрібно напрацьовувати чоловічі чесноти», а дівчатка «вже народжуються з жіночими якостями».
Нагадаємо, Поетична збірка «Антена» Сергія Жадана увійшла до списку номінантів Польського товариства книговидавців «Найкрасивіша книжка року 2020».
Коментарі — 0