Янукович просить, щоб слідчі ГПУ допитали його в Ростові

  Заяву Януковича передав Генпрокуратурі його адвокат
  Адвокат екс-президента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк прибув до Генеральної прокуратури України з заявою від свого підзахисного, в якій той просить, щоб слідчі прокуратури допитали його за місцем проживання у Ростові-на-Дону. [READ_MORE] Адвокат зайшов до приміщення Генпрокуратури. Перед цим він повідомив, що надасть заяву від
  • 5 Грудня, 2016, 11:25
  • Розсилка
  Віктор Янукович
  Віктор Янукович

  Заяву Януковича передав Генпрокуратурі його адвокат

  Адвокат екс-президента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк прибув до Генеральної прокуратури України з заявою від свого підзахисного, в якій той просить, щоб слідчі прокуратури допитали його за місцем проживання у Ростові-на-Дону.  Адвокат зайшов до приміщення Генпрокуратури.

  Перед цим він повідомив, що надасть заяву від Януковича про те, щоб слідчі ГПУ приїхали в Ростов-на-Дону, за місцем його проживання, і допитали його.

  За словами Сердюка, його підзахисний непокоїться за своє життя і не вважає за можливе приїхати в Україну для допиту.

  Нагадаємо, Януковича викликали на допит у ГПУ 5 і 9 грудня. Але замість нього до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури прибув адвокат Віталій Сердюк.

  28 листопада відбувся відеодопит Януковича.

  Янукович заявив, що просить вибачення у родичів загиблих на Майдані, а також додав, що якби він не виїхав з країни, то така війна, як на Донбасі, почалася б на всій території України. 

  Як повідомлялось, екс-президент повідомив, що йому нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств уранці 20 лютого 2014 року, під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту. Під час відеодопиту виявилось, що Янукович мало що пам'ятає.

  Під час відеодопиту Луценко офіційно усно оголосив підозру у державній зраді екс-президенту Януковичу.

  Янукович під час відеодопиту звинуватив у розстрілі Майдану «Правий сектор» і «Свободу». Він також розповів, чому не підписав угоду з ЄС про зону вільної торгівлі.

  Також Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану, 20 листопада, мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані.

  Читайте також статтю «Главкома» «Дубль два. Свідок Янукович майже нічого «не пам'ятає»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ