Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Заборонені книги з Росії дозволили вилучати по гарячих слідах

  • Розсилка
  Заборонені книги з Росії дозволили вилучати по гарячих слідах
  Фото: Дзеркало тижня

  Тепер уповноважені посадовці Держкомтелерадіо вилучатимуть видавничу продукцію з обігу за місцем її фактичного виявлення

  Кабмін вніс зміни до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України і розповсюджується на території України без відповідного дозволу. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу без обговорення, повідомляє «Укрінформ».  Кабмін, зокрема, у Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, походженням з РФ або тимчасово окупованої території, передбачив, що уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо, перелік яких визначається наказом Держкомтелерадіо, вилучають видавничу продукцію з обігу за місцем її фактичного виявлення.

  Крім того, цей порядок доповнено положенням, що під час вилучення з обігу видавничої продукції складається відповідно до порядку, визначеного Держкомтелерадіо, протокол у двох примірниках про накладення адміністративно-господарського штрафу, у якому міститься опис продукції, яка вилучається.

  Також у рішенні уряду в змінах до Порядку видачі (відмови у видачі) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, міститься зразок заяви щодо прохання видачі відповідного дозволу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ