Зіткнення в таборі Саакашвілі: кількість постраждалих зросла до 13-ти

  У результаті інциденту постраждало одинадцять правоохоронців
  В результаті ранкових зіткнень між правоохоронцями та жителями наметового містечка під Верховною Радою постраждали 13 осіб. Про це повідомила прес-служба поліції Києва. «Встановлено, що у результаті інциденту постраждало одинадцять правоохоронців та двоє цивільних осіб», - дала поліція інформацію, станом на 10:00. [READ_MORE]
  • 6 Грудня, 2017, 11:11
  • Розсилка
  Один із постраждалих активістів наметового містечка під Радою
  Один із постраждалих активістів наметового містечка під Радою

  У результаті інциденту постраждало одинадцять правоохоронців

  В результаті ранкових зіткнень між правоохоронцями та жителями наметового містечка під Верховною Радою постраждали 13 осіб. Про це повідомила прес-служба поліції Києва.

  «Встановлено, що у результаті інциденту постраждало одинадцять правоохоронців та двоє цивільних осіб», - дала поліція інформацію, станом на 10:00.  Нагадаємо, у середу, 6 грудня, поліція почала штурм наметів під Верховною Радою, де залишилися прихильники лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі. Штурм почався близько 6-ї ранку і тривав півгодини. Імовірно, метою силовиків було знайти намет Михайла Саакашвілі. 

  В результаті зіткнень між правоохоронцями та жителями наметового містечка поранення отримали близько 10 осіб з обох сторін. Повідомлялося про чотирьох постраждалих правоохоронців.

  Під час розшуку Саакашвілі в таборі мітингувальників біля Верховної Ради активісти провокували правоохоронців.

  Читайте матеріал «Главкома» Міхо на даху. Шалений день Саакашвілі

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ