Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чи зросте вартість газу?

  • Розсилка

  Щодо збільшення вартості газу, то на Уряд тисне не МВФ, а його власні законодавчі документи. Мова йде про постанову Уряду №187. Про це сказав директор спеціальних проектів НТЦ "Псіхєя" Геннадій Рябцев під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

  «Зараз лунають заяви про те, що Кабмін погодився про підняття ціни на газ, в тому числі і для населення, на 17% вже під час цього опалювального сезону. Але ця інформація поки не відповідає дійсності. Тому що існують лише пропозиції профільного міністерства палива та енергетики щодо можливого виходу із ситуації, що склалася», - зазначає Рябцев.

  Експерт зауважує, що на уряд тисне не стільки МВФ, як рішення, які приймалися самим Кабміном на початку поточного року. Йдеться про  Постанову уряду №187, яка встановлює методику розрахунку ціни на газ як для промислових споживачів, так і для населення. 

  « Проте очільник уряду заявив, на мій погляд необґрунтовано і достатньо популістично про те, що протягом опалювального сезону ціна на газ для населення піднята не буде", - продовжує Рябцев.  

  На його переконання, дана  заява фактично спричинила юридичну колізію.

  "З одного боку керівник виконавчої влади заявляє про те, що ціна не буде змінюватися, а з іншого боку він має підписати відповідні документи, які підвищують цю ціну на газ, оскільки діє Постанова 187», - резюмував експерт.

  Пропонуємо також переглянути запис прес-конференції   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ