рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Україна у фокусі міжнародної спільноти»

  • Прес-конференція
  • Учасники: Микола Бєлєсков
  • Розсилка

  Берлін і Париж скептично ставляться до нашого гіпотетичного членства в НАТО. Але Україні корисніше не так саме членство, як рух до членства в НАТО. Це позитивно відобразиться на її секторі оборони. Про це розповів аналітик Інституту світової політики Микола Бєлєсков під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

  Берлін і Париж скептично ставляться до нашого гіпотетичного членства в НАТО .

  «Як перетягнути на свій бік Німеччину та Францію? Це світоглядне питання. Я зосереджуся на Німеччині. Як свідчать заяви німецьких політиків навіть в умовах російської агресії: вони чітко кажуть, що ми не бачимо європейської системи безпеки без Росії. На практиці це означає, що тією чи іншою мірою будуть змушені враховувати певні побажання. В основі німецької зовнішньої політики  стратегічної культури після 1945 року є ідея , що має бути консенсус, незважаючи на те, що той гравець – Росія – продемонструвала повне небажання до консенсусу, до слідування певним узгодженим правилам та нормам. Росія своїми діями порушила основоположний акт Росія – НАТО. І в той же час Німеччина  каже, щоб дотримувалися цього документу. Тому питання як змінити німецьке бачення цієї ситуації залишається відкритим», - говорить Бєлєсков.

  На його переконання, для України важливі інше – не стільки саме членство, як рух до того членства. Бо Україна в такому випадку отримає потужний сектор оборони, відбудеться його реформа. І це буде більшим досягненням.

  Пропонуємо також переглянути запис прес-конференції
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ