Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Криму Росія створить клон Меджлісу - екс- Уповноважений України в Міжнародному суді ООН

  • Прес-конференція
  • Учасники: Володимир Василенко
  • Розсилка
   В Криму Росія створить клон Меджлісу - екс- Уповноважений України в Міжнародному суді ООН

  На виконання проміжного рішення Міжнародного суду ООН в частині скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу Росія може створити його клон. Таке припущення висловив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України в Раді ООН із прав людини (2006-2010), Уповноважений України в Міжнародному суді ООН (2008р.) Володимир Василенко під час прес-конференції в прес-центрі Главкома.

  «Росія – передбачувано непередбачена держава. Після того, що Росія робить на міжнародній арені, починаючи з 1994 року, коли розпочалася перша чеченська війна, потім була друга, агресія проти Грузії, втручання у внутрішні справи України, спровокована Росією криза щодо острова Тузла, агресивна війна проти України, агресивні дії в Сирії, то все можна очікувати від РФ. Швидше за все, що Росія не буде виконувати ті приписи, які встановив Міжнародний суд ООН», - говорить Василенко.

  За його словами, Росія може створити якийсь клон Меджлісу.

  «Адже в російських документах, що подано до суду, запевняється, що в Криму все гаразд. І що навіть українці можуть вчитися українською мовою. Визнано українську мову державною. Але насправді там відбуваються неприпустимі речі, йде повна зачистка всього не тільки кримськотатарського, а й всього українського», - продовжує дипломат.

  На його переконання, така ж ситуація може стосуватися і виконання рішення Суду щодо забезпечення навчання українською мовою. «Створять одну або дві школи і будуть демонструвати всім, що мовляв, у нас все в порядку», - підсумував Екс- Уповноважений України в Міжнародному суді ООН. 

  Пропонуємо також переглянути запис прес-конференції  «Правовий аналіз проміжного рішення міжнародного суду ООН» 

  А також прочитати інтерв'ю, чому в України більше немає можливостей позиватися до Росії у міжнародних судах   Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ