рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  65-річний дідусь з Китаю вирішив підкорити «Дакар»-2019

  • Розсилка
  65-річний дідусь з Китаю вирішив підкорити «Дакар»-2019

  Лян Юсян вирішив спробувати свої сили у найважчому ралі

  65-річний китайський гонщик Лян Юсян готовий до найсуворішого та найавантюрнішого ралі світу – він стане найстарішим учасником «Дакара» серед представників східної країни в історії гонок.

  У молодості Юсян працював на виробництві гумових і швейних виробів, пізніше, на початку 1990-х років, заснував успішний бізнес Huati Lighting. Він облаштував на заводі тренажерний зал після того, як удався до бодібілдингу, щоб заохотити своїх співробітників.

  Хоча ралі «Дакар» бачило кількох літніх пілотів (56-річний Карлос Сайнс з Іспанії виграв два титули у 2010 і 2018 роках, 53-річний Стефан Петрансель із Франції виграв чемпіонат рекордну кількість разів – 13), у найскладнішому ралі-рейді ніколи не було китайського гонщика віком за 50 років.

  Частково це пов’язане з високою вартістю участі у ралі у Південній Америці, хоча взагалі китайські гонщики вважають, що перегони – це змагання для молоді.

  Юсян каже, що його пристрасть до поїздок на далекі відстані з’явилась після того, як у 2006 році він проїхав на своєму автомобілі зі своєю дружиною і друзями зі свого рідного міста Ченду (столиця провінції Сичуань на південному заході Китаю) до Рима.

  Два роки по тому 55-річний чоловік орендував автомобіль і проїхав континентальною частиною Сполучених Штатів, вирушаючи із заходу на східне узбережжя.

  Після цього пристрасть Ляна перейшла на жорсткіші та захопливі ралі у пустелі. У 2008 році Юсян і його син спробували себе у ралі Такла-Макан (Китай). Це стало лише початком кар’єри гонщика ралі для Ляна, який, крім іншого, брав участь у Великому Ралі Китаю та Ралі Шовкового шляху.

  Джерело: ua.Motorsport.com


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ