«Арсенал-Київ» і «Карпати» розійшлися миром у матчі Прем'єр-ліги

Фото взяте з сайту ua-football.com

Команди обмінялися забитими голами, в результаті не виявивши переможця

Команди обрали схему з трьома центрбеками і дуже в'яло розпочали матч. Господарі трішки більше володіли м'ячем, але жодної небезпеки на обох кінцях поля не було.

Ближче до середини першого тайму «Карпати» почали проявляти активність і створювати моменти. Двічі бив по воротах Сітала Гуцуляк – зі штрафного м'яч полетів вище цілі, а через декілька хвилин добре зіграв голкіпер. Не підвів Сітало й після удару Шведа.

«Арсенал-Київ» відповів результативно, відкривши рахунок з другої спроби. З дальнім ударом Акулуніна впорався на відмінно воротар «Карпат», а от наступна атака змусила львівських гостей витягати м'яч з власних воріт.

Дубінчак підключився по лівому флангу, дивом проскочив повз Федецького і виконав простріл у воротарський майданчик. Першим на м'яч встиг Папа Гуйє – досвідчений новачок «Карпат» відзначився автоголом.

Відігратися «Карпати» змогли у другому таймі. Олексій Гуцуляк на 72-й хвилині з 11-метрової позначки рахунок зрівняв – 1:1.