Артем Прима виграв контрольну гонку чоловічої команди України з біатлону в Австрії

Артем Прима. Фото biathlon.com.ua

Українці готуються до чемпіонату світу з літнього біатлону

Чоловіча збірна України з біатлону проводить в австрійському Обертілласі черговий тренувальний збір.

Напередодні спортсмени провели перше у міжсезоння контрольне тренування – спринт з двома вогневими рубежами.

За кожен промах нараховувався штраф 20 секунд, інформує biathlon.com.ua.

10. Антон Дудченко (2+1) +3:01

За чистим ходом відразу четверо лідерів показали результати у межах п’яти секунд (20:15 - 20:20) – Артем Прима, Тарас Лесюк, Дмитро Підручний і Сергій Семенов.

Як повідомив старший тренер команди Юрай Санітра, буде проведене ще одне контрольне тренування, і за результатами двох стартів буде сформовано склад із шести спортсменів для участі у літньому чемпіонаті світу, який пройде 24-26 серпня у Чехії.