«Айнтрахт» познущався над «Шахтарем» у матчі-відповіді Ліги Європи (відео)

«Гірники» провалили середину першого тайму
«Шахтар»

Українці зупинилися на шляху до 1/8 фіналу турніру

«Шахтар» щойно завершився поєдинок проти «Айнтрахта» в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. На жаль, донецька команда не встояла в Франкфурті (1:4) та припиняє боротьбу в другому за рангом клубному турнірі. Перша гра, нагадаємо, була нічийною - 2:2.

«Гірники» провалили середину першого тайму. Німці легко пройшли захист українців, а після прострілу да Кости Йович спокійно завдав результативного удару по воротах П’ятова. Хочолава елементарно відпустив лідера атак суперника.

Уже за чотири хвилини господарі поля подвоїли перевагу. Після одного з дальніх ударів м’яч в межах власного штрафного майданчика влучив у руку іншого центрального захисника Матвієнка. Суддя одразу вказав на 11-метрову позначку, а Халлер упевнено реалізував пенальті.

Після перерви «Шахтар» зумів відквитати один гол. Спрацювала награна бразильська зв’язка Ісмаїлі – Мораєс.

Однак незабаром у пориві відігратися «Гірники» пропустили стрімкий контрвипад німців: Костич вивів на зручну позицію Халлера, а той не змарнував нагоди.

Уже під завісу зустрічі масну крапку поставив Анте Ребич, який вийшов за заміну впродовж гри, - 4:1.

Таким чином «Шахтар» залишає Лігу Європи, а «Айнтрахт» виходить в 1/8 фіналу турніру.