Беленюк здобув перемогу на престижному турнірі з боротьби у Казахстані

Водночас, Дімітрій Тімченко став срібним призером

На міжнародному турнірі з греко-римської боротьби «Кубок Болата Турлиханова» визначилися найсильніші борці.

У ваговій категорії 85 кг найіменитішим учасником став Жан Беленюк з України, інформує офіційний сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Лідер на арені провів п'ять сутичок, у фіналі здолавши Роберті Кобліашвілі (Грузія) з рахунком 5:1.

Після фінальної сутички Беленюк сказав, що він дуже радий приїхати у Казахстан і виграти такий престижний турнір.

«Тиждень тому я переміг на чемпіонаті світу серед військовослужбовців. Зараз у мене такий період, коли вдосконалюю свою боротьбу, набираю все більше досвіду», - сказав він.

У перший день змагань у золотий фінал пройшов українець Дімітрій Тімченко (98 кг), однак у вирішальній сутичці він поступився представнику Росії Микиті Мельникову.

Ще двоє українців зупинились за крок від нагород. У двох «бронзових» фіналах категорії до 75 кг боролись Дмитро Пишков і Микола Дараган.