Кубок світу з біатлону. Результати чоловічого спринту в Естерсунді: ні один з українців не потрапив у ТОП-40

Гонку виграв норвежець Тар'єй Бьо, який зміг обійти Мартена Фуркада на 0,7 секунди

Норвезький біатлоніст Тар'єй Бьо став переможцем спринтерської гонки на етапі Кубка світу в Естерсунді.

Бьо-старший відправився на дистанцію тільки під 94-м номером. На той час все йшло до чергової перемоги Мартена Фуркада, який на останньому колі перевершив графіки Еріка Лессера і Маріо Долдера.

Норвежець з перших метрів дистанції взяв серйозний темп, що не позначилося на якості стрільбі. Стрільбу лежачи Тар'є пройшов без промахів і розташувався на другій проміжній позиції. На стійці Бьо допустив один промах і пішов на дистанцію в 2,1 секунди від Лессера.

Бьо швидко став віртуальним лідером, але за 500 метрів до фінішу вже програвав Фуркаду 0,9 секунди. І все ж норвежець, стиснувши зуби, знайшов в собі сили на останній ривок і випередив лідера на 0,7 секунди.

Тар'єй Бьо оформив дев'яту особисту перемогу в кар'єрі і першу з лютого 2013-го року, коли йому підкорився спринт на домашньому етапі Кубка світу в Холменколлені.

Українські біатлоністи синхронно провалили перший спринт сезону. Кращим став Артем Прима, який посів з двома промахами лише 50-е місце.