Боснія і Герцеговина – Україна – 0:2: онлайн матчу відбору до чемпіонату світу з футболу

Українській збірній потрібна тільки перемога
фото з відкритих джерел

Нашій команді потрібна перемога і втрата очок Фінляндією у грі з Францією

Збірна України завершує груповий турнір кваліфікації до чемпіонату світу. В Зениці, де наша команда зустрінеться з Боснією і Герцеговиною, нам потрібна перемога і бажано з перевагою не менше, ніж у два голи.

Боснійці втратили шанси поборотися за вихід до стикових матчів, куди потрапляють 10 других команд відбірних груп і дві збірні з Ліги націй. Вони виставлять проти українців напіврезервний склад. Це добре. З іншого боку, Франція також немає турнірної мотивації у грі проти наших конкурентів за друге місце фінів. Чемпіони світу гратимуть не найсильнішими футболістами. Точно не вийде на поле Кіліан Мбаппе, котрий кілька днів тому повторив досягнення Жюста Фонтена. І це погано.

Як Україні потрапити на чемпіонат світу з футболу: розклади на останній тур у групі D.

90+3. Матч завершено. Франція переграла Фінляндію, і це означає, що Україна йде в стикові ігри.

87 хв. МОМЕНТ. Довбик не реалізовує вихід сам на сам.

84 хв. Зінченко пробив зі штрафного.

79 хв. ГОЛ Довбик забиває

77 хв. НЕБЕЗПЕЧНО. Бущан знову рятує українців. З такою грою в захисні ми можемо і не перемогти.

А в Гельсінки французи забили вдруге.

75 хв. Зубков виходить замість Циганкова, а Довбик замінив Яремчука.

74 хв. Небезпечно. Бущан рятує українську збірну.

72 хв. Франція забила Фінляндії. Нас такий рахунок влаштовує. Але якщо фіни зрявняють, одного гола українцям не вистачить

70 хв. Боснійці побігли відігруватися. Нервова кінцівка нас очікує.

64 хв. Шапаренко виходить на поле замість Соболя.

58 хв. ГОЛ Зінченко забиває. Олександр був першим на добиванні. Наразі Україна піднялася на другу сходинку в турнірній таблиці. Але ще пів години до кінця ігор.

9

57 хв. Момент у Яремчука. Заблокували удар.

54 хв. Тим часом у Гельсінки рахунок не відкрито. В першому таймі Фінляндія і Франція не використали по одному небезпечному моменту.

50 хв. Час спливає, а моментів покищо більше не стало. Треба вносити корективи. Шапаренко і Довбик, ймовірно, можуть допомогти.

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ. Замін немає.

45+1. ПЕРЕРВА.

45 хв. НЕБЕЗПЕЧНО. Бущан рятує збірну України. встиг зреагувати на удар з близької відстані.

44 хв. Перший тайм іде в нічийну гавань. У Гельсінки також 0:0.

40 хв. Поменшало небезпечних моментів. Таке враження, що наші дещо втомилися.

32 хв. В матчі Фінляндія - Франція також рахунок не відкрито.

28 хв. Ярмоленко б'є поруч зі стійкою. Час вже якийсь момент і реалізувати.

8

27 хв. Небезпечно. Демірович з льоту бив - повз ворота.

25 хв. МОМЕНТ. Яремчук не зміг переграти воротаря Васіля.

20 хв. МОМЕНТ. Соболь прострілив у штрафний і Яремчуку кількох сантиметрів не вистачило, аби дотягнутися до м'яча.

19 хв. Вирівнялася гра. Боснійці активізувалися.

13 хв. Зінченко стріляє - поруч за стійкою

11 хв. Свистять трибуни. Не подобається їм, що українці затисли їхню команду на її половині поля.

6 хв. МОМЕНТ. Малиновський відібрав м'яч, просунувся до штрафного і пробив - поруч зі стійкою.

3 хв. М'яч контролюють українці. Господарі пресингують.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ.

Лунає Гімн України. Наші співають.

9 хвилин до початку матчу. Глядачів на стадіоні в Зениці небагато. Команди вже провели розминки і пішли переодягатися.

45 хвилин до матчу. Відомі стартові склади. У господарів немає Джеко, П'яніча і Колашинаца.

Боснія і Герцеговина: Васіль – Сушіч, Ковачевіч (к), Хаджикадуніч, Ахмедходжіч – Прціч, Хаджиахметовіч, Гояк – Менало, Деміровіч, Стевановіч.

Україна: Бущан – Тимчик, Забарний, Матвієнко,Соболь – Степаненко, Малиновський, Зінченко – Ярмоленко (к), Циганков – Яремчук.

.png_07

Вже відомі дев’ять збірних, які потрапили до фінальної частини чемпіонату світу напряму.

Також є десять команд, які в березні наступного року гратимуть у стиках (жеребкування – 26 листопада). Серед них – Італія і Португалія.

Тим часом тренер збірної Петраков назвав основну проблему команди перед матчем з Боснією.