Чемпіонат світу з хокею. Збірна України у стартовому матчі розгромила Румунію

Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь підопічних Савицького

Збірна України з перемоги стартувала на чемпіонаті світу у дивізіоні IB, який розпочався в литовському Каунасі.

У першому турі українська збірна впевнено перемогла команду Румунії.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь підопічних Савицького.

Протягом майже всього поєдинку «синьо-жовті» володіли ігровою та територіальною перевагою. А рідкісні небезпечні атаки на наші ворота нейтралізовував Сергій Гайдученко, інформує прес-служба Федерації хокею України.

Відкрили рахунок українці на 14-й хвилині гри, коли Кирило Катрич не без допомоги рикошету перетворив на гол стрімку контратаку українців. Другу шайбу у складі нашої команди також закинули представники номінальної четвертої ланки.

Дмитро Німенко грамотно вийшов з кута майданчика, виїхав на п’ятак та переграв Патріка Польца. А під завісу другого періоду Нікіта Буценко втратє запалив червоне світло за воротами румунів.

У третьому періоді закинутих шайб глядачі не побачили. А наш голкіпер Сергій Гайдученко оформив другий в кар'єрі шатаут у светрі збірної.

У першому поєдинку ігрового дня команда Японії лише у додатковий час здолала Естонію (2:1 ОТ).

23 квітня наші хокеїсти гратимуть саме проти естонської команди.

Початок матчу о 12:30 за київським часом.

Як відомо, переможець групи отримає путівку до Дивізіону ІА.

Чемпіонат світу з хокею

Дивізіон IВ

Румунія - Україна 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 - Катрич (Німенко, Буценко) 13:52, 0:2 - Німенко (Буценко) 28:55, 0:3 - Буценко (Бабинець, Толстушко) 38:49

Склад України: Гайдученко. Жовнір – Ігнатенко, Толстушко – Петрухно, Татаренко – Романенко, Матвієнко – Катрич. Лялька – Захаров – Міхнов, Бойков – Карпенко – Чернишенко, Гаврік – Гриценко – Рамазанов, Бабинець – Буценко – Німенко