Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Динамо» тренується без Мораеса та Мбокані, а молодий нападник Русин залишає збір команди

  • Розсилка
  Олександр Хацкевич. Фото ФК «Динамо» - «Динамо» тренується без Мораеса та Мбокані, а молодий нападник Русин залишає збір команди
  Олександр Хацкевич. Фото ФК «Динамо»

  У Назарія виникли проблеми з паховими кільцями

  Головний тренер київського «Динамо» прокоментував стан справ у лазареті команди та спростував чутки.

  За його словами, у команді практично всі хлопці вже працюють, інформує офіційний сайт клубу.

  «На жаль, вибув Русин, у нього є проблеми з паховими кільцями, так що він покидає наш збір, а замість нього приєднається Алєксєєв», - сказав наставник.

  «Що стосується наших більш досвідчених нападників, то хочу розвіяти сумніви. Жодного конфлікту ні з Мбокані, ні з Мораесом у мене немає. Мораес був у нас на зборі, де було планове обстеження нашого медичного штабу, тому що у нього теж проблеми з кільцями, але його функціональний стан, у якому він приїхав після відпустки, досить високий», - додав Хацкевич.

  «У нього залишилася ще невелика проблема з тими ж паховими кільцями, так що він проходить і курс відновлення, і працює над функціональною готовністю. З 1 лютого він повертається і працює в загальній групі», - зауважив тренер.

  Те ж саме, за словами Хацкевича, стосується і Мбокані, який знаходиться під наглядом і контролем нашого медичного штабу.

  «Існує невелика проблема після гри з «Партизаном», проте він до другого збору теж буде у Марбельї, і теж починає працювати у загальній групі та готуватися безпосередньо до старту чемпіонату України і старту Ліги Європи», - пояснив він.

  «Що стосується Сергія Сидорчука, то у нього все йде за планом. Він теж працює з реабілітологом, і процес його відновлення іде по тим часовим параметрам, як і планувалося. Віктору Циганкову було зроблено операцію у Мюнхені. Першу частину першого збору він працює індивідуально, а у другій частині вже буде брати участь у командних вправах і вправах з м’ячем», - підсумував Хацкевич.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ