Дворазовий олімпійський чемпіон Чебан претендує на пост тренера збірної України

  • Розсилка

  Відомий спортсмен, швидше за все, вирішив завершити кар'єру

  Легендарний український весляр Юрій Чебан  подав свою кандидатуру на пост головного тренера збірної України з веслування на байдарках і каное. Про це повідомляє офіційний Facebook акаунт Федерації.

  У 30-річного Чебана, який виступав на чотирьох Олімпійських іграх і виграв три медалі в каное-одиночці - три конкурента:

  Олексій Мотов, який очолював збірну з 2014 року, Ігор Нагаєв, ще один екс-головний тренер (він працював в попередні два олімпійських цикли) і колишній гостренер команди Олександр Мостовенко.

  Виконком Федерації веслування одноголосно підтримав кандидатуру Юрія Чебана, який захищав свою кандидатуру в середу, 28 грудня, в Міністерстві спорту на засіданні конкурсної комісії. Що, як правило, означає, 90% ймовірності прийняття Міністерством рішення на користь Юрія.

  Нагадаємо, екс-тренера Олексія Мотова Юрій Чебан перед і після Олімпійських Ігор критикував за суперечливу ситуацію зі спортсменками з жіночої байдарки-четвірки.

  Головна причина, по якій Чебан подав свою кандидатуру, а значить, швидше за все, закінчив кар'єру атлета - Міжнародний Олімпійський Комітет з подачі міжнародної федерації, швидше за все, на весняній сесії змінить олімпійську програму в байдарках і каное та прибере дистанцію 200 м на каное у чоловіків - коронну дисципліну Юрія Чебана. Будуть виключені каное-одиночка 200 м і байдарка-двійка 200 м у чоловіків, а замість них, в олімпійську програму для реалізації принципів гендерної рівності включать жіноче каное поодинці 200 м і двійку 500 м.

  Джерело: segodnya.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ