Еміратський «Аль Айн» в серії пенальті обіграв «Рівер Плейт» і вийшов у фінал Клубного чемпіонату світу

«Аль Айн» - перший фіналіст клубного чемпіонату світу

19 грудня відбудеться другий півфінал між японською «Касімою» і мадридським «Реалом»

В ОАЕ відбувся півфінальний матч Клубного чемпіонату світу ФІФА між «Аль Айном», який грав на власному стадіоні і аргентинським «Рівер Плейтом».

Господарям вдалося відкрити рахунок вже на третій хвилині гри завдяки зусиллям шведа Маркуса Берга.

Аргентинці швидко не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Спершу на 11-й хвилині гри Рафаель Борре зрівняв рахунок, а потім через 5 хвилин вивів «Рівер Плейт» вперед.

Однак після перерви бразилець Саіо зрівняв рахунок. «Рівер» міг знову вийти вперед, але в другому таймі їм не вдалося реалізувати одинадцятиметровий удар.

Залишок другого тайму і два екстра-тайми переможця не виявили, так що командам довелося з'ясовувати кращого в серії пенальті.

Єдиним промахом в серії став удар Енцо Переса - «Аль Айн» проходить далі, перемігши в серії пенальті 5:4.

19 грудня відбудеться другий півфінал між японською «Касімою» і мадридським «Реалом», початок зустрічі о 18:30.