рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Футболіст Соболь – російському ЗМІ: В збірній України є україномовні, але вони теж переходять на російську

  • Розсилка
  Для Едуарда Соболя і решти збірників України  з футболу мова не має значення - Футболіст Соболь – російському ЗМІ: В збірній України є україномовні, але вони теж переходять на російську
  Для Едуарда Соболя і решти збірників України  з футболу мова не має значення
  ФФУ

  Це дійсно збірна України?

  Оборонець збірної України Едуард Соболь дав інтерв’ю російському виданню з красивою назвою «Совєцкій спорт». Зокрема розповів про те, як спілкуються футболісти в таборі нашої національної команди.

  В контексті того, що головний тренер Андрій Шевченко зазвичай на прес-конференціях спілкується російською, Едуарда запитали, якою мовою наставник спілкується з командою на тренуваннях.

  «Теж російською. В команді є хлопці, для яких основна мова – українська. Але навіть вони переходять на російську. Так зручніше. Втім, для Андрія Миколайовича цей момент – не принциповий», - відповів Соболь.

  Едуарда перепитали про позицію гравців збірної України, серед яких чимало хлопців займають активну політичну позицію.

  «І що в цьому поганого? Ми – вільні громадяни своєї країни. Кожен з нас має право на будь-яку позицію. Кожен в тій чи іншій мірі цікавиться політикою. Хоча особисто мені хотілося б, щоб вона була якомога далі від спорту», - говорить гравець бельгійського «Брюґґе» і збірної України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ