Хльобас зіграв за «Динамо» вперше за більш ніж п'ять років і забив гол

Дмитро Хльобас. Фото: ФК Динамо

Всього за свою кар'єру Хльобас провів 109 матчів в яких забив 36 голів

Нападник «Динамо» Київ Дмитро Хльобас провів свій перший матч за киян за більш ніж 5 років у грі 24-го туру УПЛ проти «Ворскли» (4:0).

Свій останній матч у футболці «Динамо» він провів 17 листопада 2012 року проти донецького «Металурга», коли головним тренером столичного клубу був Олег Блохін.

Цей матч був його єдиним за основну команду «Динамо» до сьогоднішнього протистояння проти «Ворскли», де він вийшов на заміну замість Артема Бєсєдіна на 79-й хвилині. У своєму поверненні він забив гол на 89-й хвилині з передачі Віталія Буяльського, який вийшов на заміну хвилиною раніше.

Вихованець киян відіграв два сезони за «Динамо-2», а потім виступав за «Говерлу», «Ворсклу» і «Динамо» Мінськ. Він повернувся в головну команду «Динамо» цієї зими і лідирував за забитими м'ячами на зборах.

Всього за свою кар'єру Хльобас провів 109 матчів в яких забив 36 голів.