Відбір на Чемпіонат світу. Матч Казахстан – Україна – 2:2 (онлайн)

Роман Яремчук був трохи хворий, але вийде на поле з перших хвилин
Фото з відкритих джерел

Олександр Петраков дебютує на тренерській лаві нашої команди

Збірна України з футболу проводить четвертий матч групового турніру чемпіонату світу. В Нур-Султані наша команда зустрінеться з Казахстаном. Ця гра стане першою для нового тренера Олександра Петракова.

Перед грою українська збірна з різних причин втратила трьох воротарів – Георгія Бущана, Анатолія Трубіна і Андрія Луніна. Травми зазнав нападник Артем Довбик, А Ігор Харатін полетів вирішувати питання з новим клубом – польською «Легією».

Не потрапили до заявки півзахисники Тарас Степаненко і Олександр Зубков.

Фінальний свисток

90+5 ГОЛ. Казахи забили. Як буває. Шок. Рано раділи.

90+3 ГОЛ!!!! Сікан забиває!

89 хв. НЕБЕЗПЕЧНО. Пятов рятує збірну.

87 хв. Миколенко прострілює - неточно.

85 хв. Малиновський б'є вище воріт.

82 хв. Ярмоленко вивів сам на сам з воротарем Циганкова - воротар обрізав куь обстрілу і відвів загрозу.

80. Ще момент у Ярмоленка - трохи зависоко.

78 хв. МОМЕНТ! Ярмоленко бив у кут, але захисник акуратно підбив його ногу. Арбітр свисток не дав.

76 хв. МОМЕНТ! Циганков не влучив у кут воріт.

74 хв. ГОЛ! Казахстан забиває за правилами 1:1.

73 хв. Фол в атаці зафіксували на Ярмоленку.

68 хв. Казахи забивають. Пронесло. Було положення поза грою.

66 хв. МОМЕНТ! Знову Ярмоленко вивів партнера сам на сам з воротарем господарів. Цього разу Соболь влучив у голкіпера.

64 хв. МОМЕНТ! Матвієнко вискочиив віч-на-віч з воротарем казахів не не зміг реалізувати нагоду.

62 хв. Зінченко ледве не вискочив сам на сам з воротарем.

59 хв. Заміна у нас. Циганков виходить замість Яремчука.

57 хв. Караваєв знову на ударній позиції - в руки воротарю.

56 хв. Караваєв намагався пробити з 17 метрів - влучив у захисника.

53 хв. Гра переважно йде між штрафними майданчиками.

47 хв. Ярмоленко ледве не перехопив м'яч - не зміг його зупинити.

46 хв. ДРУГИЙ ТАЙМ

45 хв. ПЕРЕРВА.

44 хв. Казахи часто б'ють з далекої відстані.

42 хв. Валіулін небезпечно прострілював вздовж воріт П'ятова.

36 хв. Трохи заспокоїлася гра. М'ячем більше володіють гості.

29 хв. Трохи розслабилися українці. Вже не пресингують, і господарі почувають себе все впевненіше.

25. хв. Сидорчук влучає в поперечину.

24 хв. Казахи повели ще одну атаку. Це вже неприємно. М'яч в сантиметрах оминув голову півзахисника господарів Бистрова.

22 хв. Казахи нарешті добігли до нашого штрафного, але українці швидко відібрали м'яч.

16 хв. МОМЕНТ! Миколенко класно віддавав, казахи відбилися, але другим темпом Соболь пробивав - стійка воріт. Ех, Ярмоленко не встиг на добивання.

11 хв. Момент! Миколенко мав забивати - вище воріт.

10 хв. Повна перевага збірної України. Атакуємо по всьому фронту атаки.

2 хв. ГОЛ! Україна забиває! Просто фантастичний гол! Роман Яремчук (Україна) ідеально пробив зльоту з далекої відстані і м'яч влучив у ліву дев'ятку. Браво!

1 хв. Матч розпочався.

Стартові склади

Казахстан: Покатілов, Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіулін, Тагіберген, Куат, Васільєв, Нургалієв, Шушеначев.

Україна: П'ятов, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Соболь, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко, Буяльський, Яремчук.