Команда Кравця та Кучера розгромно поступилася «Фенербахче» у чемпіонаті Туреччини

Артем Кравець. Фото kayserispor.org.tr

Українські футболісти не змогли допомогти своїй команді забити бодай м'яч

У заключному матчі 27-го туру чемпіонату Туреччини «Кайсеріспор» Артема Кравця й Олександра Кучера приймав на власному полі «Фенербахче».

Кучер вийшов у стартовому складі господарів і провів повну зустріч, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Утім, долю поєдинку було вирішено, по суті, ще у першому таймі, коли гості забили три м’ячі у ворота команди українців.

Другий тайм, у якому на 75-й хвилині у гру вступив Артем Кравець, перетворився на формальність. Стамбульці забили ще двічі та спокійно довели справу до перемоги – 5:0.

Наразі, маючи 41 очко, «Кайсеріспор» посідає шосту сходинку у турнірній таблиці Суперліги.

У цьому сезоні Олександр Кучер провів у складі «Кайсеріспору» 23 поєдинки та відзначився однією результативною передачею.

Артем Кравець, після свого січневого переходу з київського «Динамо» до «Кайсеріспору», зіграв у складі турецької команди вісім матчів і забив три м’ячі.