Кривицька вперше у кар'єрі потрапила у топ-8 на турнірі серії Гран-прі з фехтування

Олена Кривицька

Українська шпажистка завершила змагання на етапі у Катарі у чвертьфіналі

Українська шпажистка Олена Кривицька зупинилася за крок від п'єдесталу пошани на Гран-прі у катарській Досі.

Українка стартувала відразу у турі прямого вибування завдяки високому рейтингу FIE й у  першому ж бою здобула перемогу над Ліс Ротлер-Фаутш з Люксембургу (15:10), інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Після цього Кривицька виграла у кубинки Ямілкі Родрігес Квесада (15:6), розібралася з полькою Магдаленою Пекарською (15:11), а у бою за потрапляння у півфінал не впоралася з триразовою переможницею етапів Кубку світу Марою Наварріа з Італії (11:15).

Таким чином, за підсумками Гран-прі українська шпажистка зупинилася на шостій позиції, показавши найкращий результат за всю кар'єру на подібних турнірах.

В 1/32 фіналу також пробилася 22-річна Юлія Свистіль, яка у стартовому поєдинку поступилася Пекарській з рахунком 9:15.

Водночас, 23-річна Ксенія Пантелєєва програла на цій стадії італійці Джулії Ріцці (13:15).