Кубок світу. Віта Семеренко фінішувала за крок до бронзової нагороди у спринті, перемогу здобула Домрачева

Віта Семеренко

Українка була близькою до подіуму, фінішувавши четвертою

У п'ятницю, 8 грудня, відбувся жіночий спринт в межах другого етапу Кубка світу з біатлону.

На жаль, але українські біатлоністки слідом за чоловіками не змогли зачепитися за медалі у гонці.

Втім, високий результат показала Віта Семеренко, яка ближче за всіх українок була до подіуму. Наша спортсменка вдало відпрацювала на вогневих рубежах, але, на жаль, трохи програла у швидкості опоненткам.

У підсумку 4-й результат, який дозволив нашій спортсменці потрапити у квіткову церемонію.

Після Віти кращою серед українок була її сестра Валя Семеренко, яка з одним промахом показала 17-й результат.

Доволі слабкий результат у лідера збірної України поточного сезону Юлії Джими, яка завершила гонку 20-ю. Юлія показала непоганий хід, однак зазнала двух промахів на вогневих рубежах.

З одним промахом 24-ю перетнула фініш Анастасія Меркушина. Знову невдача переслідує і капітана збірної Олену Підгрушну, одразу чотири промахи і доволі низька 63 сходинка.

31-ю з одним промахом фінішувала Ірина Варвинець.

Перемогу ж здобула білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева, другою стала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, а замкнула трійку найкращих італійська біатлоністка Доротея Вірер.