Кубок світу. У чоловічому спринті українці за межами топ-10, переміг Йоганес Бьо

Йоганес Бьо

Кращий результат серед наших біатлоністів у Дмитра Підручного

У п'ятницю, 8 грудня, відбувся чоловічий спринт в межах другого етапу Кубка світу з біатлона.

На жаль, але українські біатлоністи не змогли зачепитися за медалі.

Кращий результат серед наших спортсменів показав Дмитро Підручний, який з одним промахом фінішував на 12-й позиції.

З одним промахом 36-м фініш перетнув Володими Сємаков, Руслан Ткаленко попри чисту стрільбу фінішував лише 37-м.

Доволі невдалу гонку провів один з лідерів збірної України Сергій Семенов, який допустив аж три промахи - 55 місце.

Олександр Жирний з двома хибами фінішував аж 69-м.

Перемогу ж здобув представник Норвегії Йоганес Бьо, другим став французький біатлоніст Мартен Фуркад, а замкнув трійку кращих словенець Яков Фак.