Малиновський зробив чергову результативну передачу (відео)

У поточному сезоні на рахунку Малиновського 11 голів і 12 результативних передач

«Генк»

Однак «Генк» поступився конкуренту за чемпіонство в Бельгії

У 26-му турі чемпіонату Бельгії відбувся центральний поєдинок між першою та другою командами першості: «Брюгге» приймав лідера - «Генк», за який виступає український півзахисник Руслан Малиновський.

Господарі поля впевнено провели стартовий відрізок матчу. Вже до 37-ї хвилини «Брюгге» вів у рахунку 2:0 завдяки голам Мати та Схрейверса.

У другому таймі «Генк» зумів відквитати один м’яч після результативної передачі Малиновського з кутового, яку замкнув Самата.

Однак фінальна крапка була за «Брюгге»: Вормер встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1.

Після цієї поразки «Гент» продовжує очолювати турніру таблицю чемпіонату Бельгії, проте відрив від «Брюгге» скоротився до 8 очок.

У поточному сезоні на рахунку Малиновського 37 появ на полі, 11 голів і 12 результативних передач.