«Манчестер Юнайтед» здобув третю поспіль перемогу під керівництвом Сульшера (відео)

Фото взяте з сайту livesport.ru

Поль Погба у другому поєдинку поспіль робить дубль

В межах англійської прем'єр-ліги відбувся заключний поєдинок 20-го туру, в якому «Манчестер Юнайтед» розгромив «Борнмут» - 4:1.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Вже на п'ятій хвилині Погба після передачі Решфорда відкрив рахунок, а на 33-й француз зробив дубль, скориставшись пасом Еррери.

Наприкінці першого тайму рахунок став розгромним після того, як Решфорд замкнув передачу Марсіяля - 3:0. Хоча ще до перерви Аке «розмочив» ворота Де Хеа.

У другому таймі Лукаку, який перед цим вийшов на заміну, забив четвертий гол «МЮ» у ворота «Борнмута».

Після приходу на тренерський місток манкуніанців Оле-Гуннара Сульшера «червоні дияволи» виграли три матчі поспіль із загальним рахунком 12:3.

Команда продовжує посідати шосте місце в АПЛ, відстаючи від лідера – «Ліверпуля» на 19 очок.

Нагадаємо, у середині грудня керівництво «Манчестер Юнайтед» відправило у відставку Жозе Моурінью за провальні результати.