«Миколаїв» вирвав перемогу у «Запоріжжя» у матчі Суперліги з баскетболу

Фото ФБУ

Інтрига трималася фактично до останніх секунд

«Гойдалки» у матчі тривали до завершення третьої чверті, на останніх секундах якої неспортивний, а одразу за ним і п’ятий фол отримав Трент.

Не надто сперечаючись, Трент залишив залу, а Приймак з лінії оформив рахунок, підсумковий для трьох чвертей – 63:66, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Здавалося, це був лише початок ривку миколаївців, але команда Валерія Плеханова зорієнтувалася, як грати у таких умовах, і «гойдалки» повернулися зі ще більшою частотою коливань.

Долю останніх секунд, які перетворилися на трилер, багато в чому вирішив досвідчений Адедіран, який був надійним у важливих моментах і, зрештою, виборов найцінніше підбирання, яке виправило неточність Омоери та дозволило Онуфрієву з другою спроби вивести вперед миколаївців.

Останні секунди вони відзахищалися на відмінно, і навіть збільшили перевагу.

Втім, головним героєм слід все ж назвати новачка «корабелів». Омоера дозволив миколаївцям контролювати перебіг поєдинку, і саме він провів останню результативну атаку.