На міжнародному турнірі в Білорусі юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Олександр Петраков

Такий результат в поєдинку з прибалтами не дозволив команді Петракова піднятися вище четвертого місця в своїй групі

В останньому турі групового раунду міжнародного турніру «Кубок розвитку», який проходить у Мінську, юнацькій збірній України U-16 потрібно було перемагати команду Литви U-17, щоб не посісти останнє місце у квартеті.

І потрібно сказати, що в першій 40-хвилинці підопічні Олександра Петракова виглядали непогано. Синьо-жовті вже п'ятій хвилині відкрили рахунок в матчі (влучним пострілом відзначився півзахисник донецького «Шахтаря» Денис Шостак), добре пресингували суперника, не давали йому спокійно дихати.

І тільки в середині тайму, коли українці вирішили взяти паузу в наступальних діях, литовці активізувалися, і мало не перша їх осмислена атака завершилася взяттям воріт. 1:1, інформує прес-служба Федерації футболу України.

Другий тайм пройшов приблизно у рівній боротьбі. Хіба що під завісу зустрічі українці більше намагалися вирвати перемогу, але індивідуальні помилки в простих ситуаціях не дозволили створити штурм біля воріт збірної Литви.

Ця нічия залишила синьо-жовтих на четвертому місці у своєму квартеті.

Тепер підопічні Олександра Петракова зіграють поєдинки, які визначать підсумкові місця в турнірі з 9-го по 12-е.

Найближчий суперник українців визначиться трохи згодом, коли завершаться матчі в інших групах.