рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На підготовку до Олімпійських ігор 2020 року українським спортсменам виділять 1,4 млрд гривень

  • Розсилка
  А от розмір призових для медалістів Олімпійських Ігор, у порівнянні з минулими роками, не збільшиться - На підготовку до Олімпійських ігор 2020 року українським спортсменам виділять 1,4 млрд гривень
  А от розмір призових для медалістів Олімпійських Ігор, у порівнянні з минулими роками, не збільшиться
  Olympic.org

  У міністерстві фінансів обіцяють, що видатки державного бюджету на розвиток спорту 2020 року зростуть на 50%

  Уряд України пообіцяв виділити 1,4 млрд грн на підготовку вітчизняних спортсменів до Зимових Юнацьких Олімпійських Ігор 2020 року та літніх Олімпійських і Паралімпійських Ігор в Токіо. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну у Facebook.

   «2020 року українські спортсмени візьмуть участь в зимових Юнацьких Олімпійських іграх (Лозанна, Швейцарія) та в літніх Олімпійських і Паралімпійських іграх (Токіо, Японія). Для того, щоб наші олімпійці та паралімпійці гідно представили Україну, уряд виділив 1,4 млрд грн на підготовку та участь спортсменів у змаганнях", - йдеться в повідомленні.

  У міністерстві зазначили, що видатки державного бюджету на розвиток вітчизняного спорту 2020 року зростуть на 50% (1,8 млрд грн) і становитимуть 5,4 млрд грн.

  Для порівняння видатки держбюджету на спорт 2019 року становили 3,6 млрд грн, з яких на розвиток олімпійських і неолімпійських видів спорту було виділено 1,9 млрд грн, а 200,7 млн грн було виділено на Експеримент, запроваджений за ініціативи спортивних федерацій.

  Експеримент передбачає, що національні спортивні федерації з окремих олімпійських видів спорту самостійно проводять всі організаційні заходи щодо спортивних заходів, виходячи з необхідності покриття всіх ризиків власним коштом. Таким чином, федерації особисто несуть відповідальність за всі свої витрати і зобов’язання. В такій самостійності є певні переваги, оскільки це дає можливість федераціям миттєво реагувати на виникнення будь-яких фінансових ризиків, бути незалежними у прийнятті рішень і закривати проблемні питання, у т.ч. й покриття касових розривів, у найшвидший спосіб та найкоротший термін.

  Нагадаємо, напередодні ряд федерацій з олімпійських видів спорту повідомив, що не отримав обіцяного урядом фінансування ще за 2019 рік.

  У мінфіні натомість повідомляють, що станом на 24 грудня 2019 року Міністерство фінансів на 100% виконало свої зобов’язання і перерахувало всю суму коштів для забезпечення підготовки українських спортсменів у спортивних заходах 2020 року, видатки на які передбачені за програмами 3401320 «Підготовка і участь національних збірних команд України в міжнародних року, змаганнях, що проводять Міжнародний, Європейський олімпійські комітети, включаючи Олімпійські ігри, та Всесвітніх іграх» та 3401220 «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ