Надія Кіченок вийшла у півфінал турніру в Істбурні

Надія Кіченок

Гра тривала 53 хвилини

Українська тенісистка Надія Кіченок і росіянка Катерина Макарова пробилися в півфінал турніру серії WTA Premier в Істбурні в парному розряді.

У матчі чвертьфінальної стадії українсько-російська пара на відмову пройшла бельгійсько-нідерландський дует Елізе Мертенс і Демі Схюрс. Матч був перерваний за рахунку 6:2, 2:1 на користь Макарової і Кіченок.

Гра тривала 53 хвилини. За цей час Макарова і Кіченок не зробили жодного ейсу, реалізували 5 з 9 брейк-поінтів і допустили 2 подвійні помилки. На рахунку Мертенс і Схюрс жодної подачі навиліт, 2 брейка і 4 помилки при введенні м'яча в гру.

У півфіналі турніру в Істбурні Кіченок і Макарова зіграють проти румунської пари Ірина-Камелія Бегу/Міхаела Бузарнеску.

У першому колі турніру в Істбурні Макарова і Кіченок обіграли представницю Грузії Оксану Калашникову і Макото Ніном з Японії.

Як відомо раніше, Людмила Кіченок вибула вже у першому колі парного розряду на тенісному турнірі в Істборні.