рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НОК України виплатить понад 10 мільйонів стипендій для провідних спортсменів

  • Розсилка
  За словами Сергія Бубки, підтримка атлетів є пріоритетним напрямком в діяльності Національного олімпійського комітету - НОК України виплатить понад 10 мільйонів стипендій для провідних спортсменів
  За словами Сергія Бубки, підтримка атлетів є пріоритетним напрямком в діяльності Національного олімпійського комітету
  Іван Вербицький

  Відомство Бубки профінансує підготовку до Олімпіади-2022

  Національний олімпійський комітет виплатить 10,5 мільйонів гривень олімпійських стипендій провідним спортсменам для підготовки до Пекіна-2022.

  30 провідних українських спортсменів з зимових видів спорту отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету, які спрямовані на підготовку до ХХІV зимових Олімпійських ігор в Пекіні 2022 року.

  Олімпійський комітет щомісяця виплачуватиме фінансову допомогу з 1 листопада 2019 року до завершення безпосередньо самих Ігор в Пекіні, по 28 лютого 2022 року, спортсменам елітної групи з біатлону, фристайлу, фігурного катання, санного спорту, лижних гонок, сноубордингу та скелетону.

  Загальний обсяг фінансування цієї програми складає 10,5 мільйонів гривень.

  «Підтримка атлетів є пріоритетним напрямком в діяльності Національного олімпійського комітету. Ми завжди знаходимо шляхи допомоги нашим спортсменам, яка є вкрай важливою. Впевнений, що ці персональні стипендії сприятимуть кращій підготовці українців до зимових Олімпійських ігор в Пекіні-2022», - наголошує президент НОК Сергій Бубка.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ