Помер легендарний британський пілот «Формули-1»

Сер  Стірлінг Мосс (1929-2020)

Фото - F1

Колишній гонщик «Формули-1» британець сер Стірлінг Мосс відійшов у кращий світ на 91-му році життя

Причини смерті ветерана автоперегонів невідомі.

Мосс виступав у «Формулі-1» з 1951 по 1961 рік за команди Mercedes-Benz, Maserati, Vanwall, Rob Walker Cooper, Lotus, HWM.

В його активі участь в 67 Гран-прі, в 16 з яких він здобув перемогу. Всього він піднімався на подіум 24 рази, чотири рази ставав віце-чемпіоном і ще три рази посідав третє місце за підсумками сезону.

Незважаючи на те що йому так і не вдалося виграти титул, Стірлінг Мосс вважається одним з кращих гонщиків в історії «Формули-1».

Сам Стірлінг Мосс ставився до цього факту з іронією: «Нехай краще я увійду в історію як гонщик, який так жодного разу і не став чемпіоном світу, ніж як пілот, що "одного разу виграв чемпіонат».

В його активі також перемоги в класичних гонках на витривалість Mille Miglia і Targa Florio.