Прем’єр-ліга. «Динамо» впевнено переграє «Зірку», «Зоря» розходиться нічиєю з «Вересом»

«Зірка» - «Динамо»

«Динамо» обіграло на виїзді «Зірку» (2:0) в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги і скоротило відставання від лідируючого «Шахтаря».

Команда Олександра Хацкевича скористалася осічкою «гірників» в грі з «Алексндрією», скоротивши відстань після впевненої перемоги в Кропивницькому.

Дубль Дьємерсі Мбокані в середині першого тайму вирішив результат матчу. Спершу ударний форвард киян найкраще зіграв після стандарту, а потім замкнув подачу з правого флангу Миколи Морозюка.

Кияни володіли величезною перевагою від початку і до самого кінця зустрічі, створивши достатньо шансів забити ще.

У господарів поля були деякі можливості після перерви, проте вони протягом усього матчу були помітно гіршою командою на полі.

Після цієї перемоги «Динамо» відстає від лідера чемпіонату «Шахтаря» на чотири очки.

«Зоря» - «Верес»

«Верес» і «Зоря» не визначили найсильнішого (1:1) в 16-му турі УПЛ.

«Зоря» видала знову дуже «веселий» матч, а «Верес» їй вдало підіграв, не поставивши «автобус» біля своїх воріт.

Команди створили дуже багато моментів вже на старті матчу, але господарі були гостріше і справедливо відкрили рахунок. Пройшла атака через правий фланг, на простріл запізнилося двоє футболістів «Зорі», але третій, Артем Громов кострубато, але все ж вразив кут воріт Бандури - 1:0.

Старт другого тайму був таким же енергійним, як першого, але Юрі запоров два стовідсоткові моменти, не перегравши Бандуру. А на 59-й хвилині гості залишилися в меншості - Микола Іщенко, який повернувся в основу «Вереса» після травми, жорстко пішов проти Гордієнка в центрі поля і несподівано побачив перед собою другу жовту картку.

Але «Верес» майже відразу відігрався в меншості. Кобін подав штрафний на Адамюка, той скинув в центр на Сергійчука. Нападаючий зіткнувся з Луніним, м'яч відлетів до Адамюка, який з нульового кута розстріляв ворота - 1:1.

Команди могли забити ще по разу. «Зорю» після удару Морозенка з 16 метрів врятував Лунін. Вивести своїх вперед міг Караваєв, але на 82 хвилині Олександр з вигідної позиції вдарив вище воріт.

Для «Вереса» 1:1 в Запоріжжі стали вже 10-й нічиєї в чемпіонаті, а «Зоря» не зуміла наздогнати опонента за місце в першій шістці.