«Карпати» - «Зоря». Фото: Getty Images

Андрій Боярчук у матчі «Зірка»-«Маріуполь» оформив хет-трик

«Зірка» - «Маріуполь»

«Маріуполь» вдало розпочав весняну частину сезону в УПЛ, розбивши «Зірку» на її полі.

Вже на 26-й хвилині «чайки» вели в рахунку 2:0 завдяки дублю Борячука, а у другому таймі Андрій оформив хет-трик. Команда з Кропивницького не змогла забити бодай 1 м'яч, маючи велику кількість моментів.

У підсумку, «Маріуполь» здобув 3 очки і увійшов у першу шістку УПЛ, маючи 26 очок. «Зірка» знаходиться на 20 сходинці і має 18 очок.

«Карпати» - «Зоря»

«Карпати» програли «Зорі» в 20 турі української Прем'єр-ліги.

«Зоря» могла відкрити рахунок до перерви, але Харатін не реалізував пенальті. Перший тайм пройшов без голів, а на старті другої половини зустрічі «Карпати» зуміли забити. Арбітр скасував той гол через суперечливий офсайд, а через декілька хвилин вже «Зоря» вийшла вперед – Тимчик вдало підключився до атаки.

Після цього гості діяли впевненіше і на 72 хвилині подвоїли перевагу зусиллями Юрі, який скористався тим, що львівська оборона не спромоглася вибити м'яч з власного штрафного майданчика.

Таким чином, «Зоря» перемогла, набрала 30 очок і закріпилася на 4 місці. Ну а «Карпати» з 15 пунктами залишилися на останньому місці в турнірній таблиці.