Прем’єр-ліга. У дуелі новачків ФК «Львів» на виїзді обіграв «Арсенал-Київ»

«Містяни» здобули комфортну перемогу з рахунком 2:0

ФК «Львів» успішно стартував у новому сезоні Прем’єр-ліги України з футболу.

Перша третина гри – переважно сумбур, хвилювання та грубощі. Причому у виконанні обох колективів, інформує офіційний сайт української Прем’єр-ліги.

Друга третина – продумані, організовані дії гостей, у котрих кожен футболіст знав, чим займатися на полі, відтак львів’яни створювали момент за моментом і забивали.

Натомість, підопічні Раванеллі період сумбуру здолати так і не змоги. Часом складалося враження, що гості діяли із запасом.

По-справжньому активну та рішучу гру «каноніри» продемонстрували в останні 10 хвилин, відтак Бандура працював «у поті чола». Втім, похибки попереднього ігрового відрізку – насамперед нещільні дії у середині поля – кияни не встигли ліквідувати. Тому й отримали 0:2.