рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російський фігурист намагався виграти конкурс костюмів у формі жертв концтаборів, і втрапив у скандал

  • Розсилка
  23-річний спортсмен прославився зовсім не так, як планував - Російський фігурист намагався виграти конкурс костюмів у формі жертв концтаборів, і втрапив у скандал
  23-річний спортсмен прославився зовсім не так, як планував

  Міжнародний союз ковзанярів назвав творче рішення команди спортсмена «безвідповідальним і образливим»

  Російський фігурист Антон Шулепов дещо перестарався, коли готувався до міжнародного конкурсу кращий костюм року. Свою довільну програму 23-річний спортсмен виконав під музику  з фільму «Список Шиндлера», що розповідає історію голокосту, а сам був вбраний у костюм з використанням елементів форми ув'язнених і охоронців концтаборів.

  Таке загравання з болючою історичною темою в популістських цілях, викликало широкий резонанс у суспільстві.    «Жахи геноциду не можуть бути частиною розваги. Негайно приберіть це! »- звернувся до ISU один з користувачів Twitter.

  Підтримала громадськість і Антидефамаційна ліга (неурядова організація в США, яка бореться з антисемітизмом), яка теж зазначила, що творче рішення команди російського фігуриста було «нечутливим». В підсумку Міжнародний союз ковзанярів ISU прибрав кандидатуру росіянина з числа претендентів на приз за кращий костюм року, і вибачився за свої дії, назвавши їх помилковими, а костюм Шулепова назвала «безвідповідальним і образливим».

  У листопаді на шостому етапі світового Гран-прі Шулепов посів восьме місце. Етап у Франції росіянин завершив на 11-му рядку.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ