«Шахтар» та «Динамо» зіграли внічию в Харкові

Гра завершилася з рахунком 1:1.

У Харкові завершився центральний матч туру української футбольної Прем'єр-ліги, в якому донецький «Шахтар» і київське «Динамо» зіграли внічию з рахунком 1:1.

Доля матчу була вирішена за 15 хвилин до фінального свистка. Кияни активно розпочали гру і в середині першого тайму відкрили рахунок.

На 24-й хвилині Срна в своїй штрафній збив Макаренка і Олег Гусєв реалізував пенальті.

А у другому таймі номінальні господарі поля арени в Харкові перехопили ініціативу і на 75-й хвилині зрівняли рахунок.

Після навісу Бутко Дентіньо головою пробив і м'яч від газону опинився у воротах - 1:1.

Нічия зберегла «Шахтарю» 3-очкову перевагу над «Динамо» у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.