«Шахтар» та «Олександрію» розсудить арбітр з Київської області. Призначення на 16-й тур Прем'єр-ліги

    Матч «Зірка» – «Динамо» обслуговуватиме Олександр Дердо
    Комітети Федерації футболу України призначили офіційних осіб на матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2017/18. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України. «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Олександрія» арбітр – Балакін М.О. (Київська обл.), асистенти
    • 15 Листопада, 12:44
    • Розсилка

    Матч «Зірка» – «Динамо» обслуговуватиме Олександр Дердо

    Комітети Федерації футболу України призначили офіційних осіб на матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону-2017/18.

    Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

    «Шахтар» (Донецьк)  ФК «Олександрія»
    арбітр – Балакін М.О. (Київська обл.), асистенти арбітра – Беккер С.І. (Харків), Володін В.В.(Херсон) четвертий арбітр – Бойко С.М. (Київська обл.)
    спостерігач арбітражу – Швецов В.Б. (Одеса), делегат ФФУ – Дігтяр О.І. (Полтавська ОФФ)

    «Зірка» (Кропивницький) – «Динамо» (Київ)
    арбітр – Дердо О.В. (Чорноморськ), асистенти арбітра – Альохін І.М. (Хмельницький), Плужник О.О. (Харків), четвертий арбітр – Можаровський Ю.А. (Львів)
    спостерігач арбітражу – Петров В.Д. (Харків), делегат ФФУ – Маслов В.Б. (Дніпропетровська ОФФ), офіцер безпеки ФФУ – Шинкаренко А.Б. (Дніпропетровська ОФФ)

    «Карпати» (Львів) – ФК «Маріуполь»
    арбітр – Абдула А.Б. (Харків), асистенти арбітра – Трехліб Я.М. (Дніпро),  Жарий В.В. (Дніпропетровська обл.), четвертий арбітр – Копієвський В.В. (Кропивницький)
    спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Київ), делегат ФФУ – Наскалов В.Б. (ФФ Закарпаття)

    «Зоря» (Луганськ)  «Верес» (Рівне)
    арбітр – Кривоносов М.О. (Київ) асистенти арбітра – Левко М.В. (Чернівці), Марченко Д.Г. (Чернігів), четвертий арбітр – Новохатній В.В. (Київ)
    спостерігач арбітражу – Задіран С.М. (Дніпро), делегат ФФУ – Каденко О.В. (ФФУ)

    «Ворскла» (Полтава) – «Сталь» (Кам’янське)
    арбітр – Березка С.М. (Київська обл.), асистенти арбітра – Марчик О.В. (Київ), Дашко О.В. (Київська обл.), четвертий арбітр – Бондар І.І. (Київ)
    спостерігач арбітражу – Дердо В.Г. (Чорноморськ), делегат ФФУ – Титаренко Ю.Д. (ФФУ)

    «Чорноморець» (Одеса) – «Олімпік» (Донецьк)
    арбітр – Шурман Д.Л (Київська обл.),  асистенти арбітра – Куцев В.А. (Київ), Клименко Т.А. (Київ), четвертий арбітр – Грисьо Ю.Я. (Львів)
    спостерігач арбітражу – Ярменчук І.А. (Київ), делегат ФФУ – Фощій В.Г. (Черкаська обл.)

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ