«Сталь» в Одесі перемогла «Чорноморець» у матчі Прем'єр-ліги

Усе вирішив один єдиний гол

24-й тур Прем'єр-ліги України стартував матчем «Чорноморець» – «Сталь».

Так, підопічні Ніколая Костова виграли другий матч поспіль та покинули зону вильоту.

Кам'янчани перед матчем посідали останню сходинку у турнірній таблиці й в разі поразки в Одесі їх шанси на виживання ставали все більш примарними.

Тим не менш, в останніх матчах «Сталь» демонструвала непоганий футбол та навіть перемогла «Зірку» туром раніше, чого не можна сказати про «Чорноморець».

Гра пройшла за деякою перевагою гостей – особливо у першому таймі. Вони більше били по воротам та не давали «Чорноморцю» подовгу контролювати м'яч, а на 18-й хвилині й зовсім вийшли вперед – це Кузик замкнув передачу Климчука.

Другий тайм «Чорноморець» провів трохи краще, однак «Сталь», як гостьова команда, все одно почувала себе занадто комфортно на стадіоні в Одесі. Господарям так і не вдалося переломити хід гри, тому рахунок 0:1 так і залишився на табло до фінального свистка.

Таким чином, «Сталь» набрала 21 очко та відразу піднялася на дев'яту сходинку у турнірній таблиці.

«Чорноморець» залишається на 11 позиції з 19 очками.

«Чорноморець» - «Сталь» 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - Кузик (17)

«Чорноморець»: Безрук, Люлька, Зубейко, Жунич (Хамелюк, 71), Бамба (Бобко, 61), Чорній, Смирнов, Татарков, Ковалець, Сільвіо (Матяж, 60), Семенів

«Сталь»: Пеньков, Джонатан, Грачов, Ощіпко, Климчук (Тіаго Ромуло, 77), Задерака, Якімів (Копитов, 63), Мисик, Месхі, Еберт (Даніелян, 46), Кузик

Попередження: Тіаго Ромуло (77), Смирнов (90), Мисик (90)