Суперліга (жінки). БК «Київ-Баскет» перебуває за крок від перемоги у чемпіонаті

Фото ФБУ

У фінальній серії плей-офф до трьох перемог «Київ-Баскет» вдруге здолав «ІнтерХім»

Другий поєдинок «золотої» серії теж відбувся у столиці, тож «Київ-Баскет» повністю реалізував двоматчеву перевагу свого майданчика.

«ІнтерХім» порівняно з першим матчем серії змінився на краще, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Тим не менш, «Київ-Баскет» застосував пресинг з перших хвилин і виграв першу чверть 21:14. А ось у другій 10-хвилинці підопічні Ірини Щипакіної програли тільки «-4» – 18:22.

Та по перерві господарки знову включили повну швидкість і в середині чверті здійснили очковий ривок з 49:36 до 64:36.

Таким чином, «Київ-Баскет» повів у серії до трьох перемог 2:0. Серія переміщається до Одеси (там команди зіграють 26-го та за потреби 28 квітня).