Суперліга (жінки). «Київ-Баскет» і «Рівне»-ОСДЮСШОР здобули перші перемоги у півфіналі

Фото ФБУ

Киянки та рівнянки зробили перший крок на шляху до фіналу

У середу, 11 квітня, у жіночій Суперлізі відбулися перші матчі півфінальної серії плей-офф до двох перемог.

У столиці «Київ-Баскет» приймав «Чайку»-ДЮСШ, а в Одесі «Інтерхіму» протистояв «Рівне»-ОСДЮСШОР, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Переможці регулярного чемпіонату не змусили сумніватися у своїй кваліфікації. Лише на самому початку матчу «Чайка» вийшла вперед. Далі «Київ-Баскет» не дозволяв гостям випереджати себе у рахунку.

Перша чверть закінчилася з перевагою господарок – 24:16, а після першої половини киянки збільшили відрив вдвічі. У підсумку «Київ-Баскет» переміг 85:66.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ірина Цекова – 26 очок, в активі киянки Юркевічус дабл-дабл – 15 очок і 14 підбирань.

А в Одесі відбулася несподіванка. «Рівне»-ОСДЮСШОР обіграв «ІнтерХім» – 70:60.

Гості почали дуже потужно. Лише неймовірними зусиллями одеситкам вдалося відновити рівновагу перед перервою.

Але третій період знову пішов за сценарієм рівнянок. Вони грали уважніше, а головне більш розкуто. Тягар відповідальності перед своїми трибунами на них не тиснув, і вони впевнено контролювали гру аж до фінальної сирени. Дабл-Дабл Карп (22очка + 14 підбирань) не допоміг одеситкам цього разу.