«То не сепаратизм». Президент Федерації волейболу України підтримує польські амбіції наших чемпіонів

«То не сепаратизм». Президент Федерації волейболу України підтримує польські амбіції наших чемпіонів
Львівським «Кажанам» тісно вдома
Фото - ВК «Барком-Кажани»

Михайло Мельник прокоментував «Главкому» найгарячішу спортивну тему останніх днів

Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник прокоментував «Главкому» інформацію про можливу участь у чемпіонаті Польщі найсильнішого клубу України – львівських «Барком-Кажанів».

«Уже розмовляв на цю тему і з власником «Кажанів» Олегом Бараном, і з генеральним секретарем Польської федерації, - каже пан Мельник. – Наразі це тільки декларації, хоча схожі розмови ведуться давно. Такі питання підіймав у розмовах з польськими партнерами зокрема й я. Нам було б за честь, якби поляки прийняли нашого представника в ПлюсЛігу. Але наразі мусимо визнати, що така співпраця має односторонній характер. Вона корисна лише нам. Польща – чемпіон світу, звичайно, було б корисно й почесно, якби наш клуб грав у їхньому чемпіонаті. Це сприяло б кар’єрному зросту наших волейболістів, принесло б користь національній збірній.

Проте що з того полякам? Тільки клопіт, додаткові витрати, пов’язані з дальніми виїздами і перетином кордону. В будь-якому разі, свою згоду чи незгоду мають висловити польські клуби, а не їх національна федерація. Якщо вони погодяться, буде чудово.

Зрозуміло, що в разі, якщо представники Плюсліги погодяться допустити «Кажанів», наш клуб мусить подбати про суттєвішу комплектацію, інший рівень контрактів. Олег Баран це теж прекрасно розуміє і вочевидь вже має домовленості з потенційними спонсорами».

За словами Михайла Мельника, про неучасть «Кажанів» у чемпіонаті України мова не йде.

«Звичайно, львів’яни паралельно виступатимуть удома, - каже очільник ФВУ. – Тому жодного сепаратизму тут немає. Якщо якийсь клуб проігнорує внутрішній чемпіонат, він не зможе відібратися в єврокубки».

Натомість на провокаційне висловлювання виданню Przeglad Sportowy Яна Суха, польського тренера «Кажанів» у сезоні-2015/2016 – «Давайте повернемо Львів до Польщі хоча б в волейболом» - Михайло Мельник відреагував з гумором: «Дурень думкою багатіє. Не думаю, що на слова пана Суха треба звертати увагу. Точно знаю, що польська волейбольна спільнота з повагою ставиться до України і шанує її територіальну цілісність».

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: