Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тренувальну базу «Металіста» може повністю затопити (фото)

  • Розсилка
  Навчально-тренувальна база Металіста - Тренувальну базу «Металіста» може повністю затопити (фото)
  Навчально-тренувальна база Металіста

  Керівництво «Металіста-1925» приймає титанічні зусилля, щоб врятувати приміщення

  Співробітник «Металіста-1925» Анатолій Хамаєв розповів про критичну ситуацію на навчально-тренувальній базі «Металіст».

  За його словами, базу просто може затопити.

  «Уже два дні керівництво «Металіста-1925» приймає титанічні зусилля, щоб врятувати приміщення і унікальне обладнання навчально-тренувальної бази від катастрофи. Справа в тому, що через танення снігу, який ніхто на базі не прибирав, вода різко затопила всі підвальні приміщення. Рівень води збільшувався з кожною годиною», - написав він.

  «Ще трохи і водна стихія стане некерованою і затопить електропроводку та захисні електрощити. Це призведе до повного виходу з ладу унікальних тренажерів та іншого обладнання, підключеного до електрики. Керівництво «Металіста-1925» і технічний персонал клубу в терміновому порядку привезли на навчально-тренувальну базу насоси для відкачування води», - додав він.

  Хамаєв також обурився діями Харківської обласної федерації футболу.

  «Де керівництво Харківської обласної федерації футболу, де держава, яка конфіскувала базу у Курченка? 53 тисячі офіційних членів клубу «Металіст», де ви? Може встанете зі зручних крісел у своїх комп'ютерів, може перестанете називати тих, хто зараз працює і вживає заходів задля порятунку майна, кинутого Курченком і Кутеповим, жебраками і тими, хто «розпилює» чужі кошти, а реально станете з нами в один ряд, і будемо разом рятувати те, що по праву має належати нам, харківським уболівальникам», - написав Хамаєв.

  Як відомо, ще у жовтні минулого року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про повернення харківського футбольного клубу «Металіст» у власність держави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ