У центральному поєдинку 23-го туру Першої ліги «Арсенал» здобув перемогу над «Полтавою»

Фото ФК «Арсенал-Київ»

Кияни збільшили відрив від переслідувачів

У 23-му турі учасникам першолігової першості України довелося з'ясовувати стосунки за складних погодних умов.

У суперництві лідерів перемога була більше потрібна «містянам», які в такому разі значно скорочували відставання від головного претендента на підвищення у класі, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Рахунок 1:1 тримався до 82-ої хвилини, коли Майданевич підступним пострілом з-за меж штрафного майданчика вивів «Арсенал-Київ» уперед. А ще за дві хвилини аргентинський легіонер «канонірів» Агірре зняв питання про переможця – 3:1.

Цей успіх дозволив киянам ще більше зміцнити свої позиції. Переможець турніру отримає пряму путівку до Прем’єр-ліги, а команди, що фінішують на другому та третьому місцях, зустрінуться в перехідних матчах із невдахами елітного дивізіону.

Невдачею «Полтави» відразу скористалися найближчі переслідувачі, які скоротили відставання.

«Колос» у драматичному протистоянні в гостях взяв гору над «Оболонню-Бровар» (4:2). Одного забитого м’яча вистачило «Геліосу» для здобуття трьох очок у виїзному матчі з «Нафтовиком». А у Зорі місцеві «Балкани» не втримали нічийний результат у зустрічі з «Десною» (1:2).